Istorijos

Love God Greatly Biblijos studijų žurnalai pasiekia dešimtis tūkstančių moterų visame pasaulyje. Nuo mažų Lietuvos miestelių iki Europos didžiųjų sostinių; nuo Meksikos didmiesčių iki kaimelių Mianmare. Moterys paima LGG žurnalus į savo rankas leisdamos laiką su Dievu. Taip pat jos renkasi į grupeles ir studijuoja Jo Žodį drauge. 

Kai moterys skaito Dievo Žodį, priima jį ir gyvena juo, pasaulis aplink jas ima keistis.

Vienos moters išgelbėtas ir perkeistas gyvenimas liečia jos šeimos, bendruomenės ir tautos gyvenimą. 

Guisette Hurtado

Sidnėjus, Australija

Kai įtikėjau 2002 metais, aš dar nežinojau, kokie iššūkiai manęs laukia. Tapau vieniša mama su dviem mažamečiais vaikais už tūkstančių kilometrų nuo savo artimųjų. Bažnyčia man padėjo pereiti šį laiką ir išlikti sveiko proto.

Aš lankiau labai didelę bažnyčią, ir man buvo sunku užmegzti gilesnius santykius su kitais žmonėmis. Jaučiausi šiek tiek izoliuota. Bažnyčioje buvo mokoma, kaip svarbu yra skaityti Bibliją, bet man, kaip neseniai įtikėjusiai, tai nebuvo lengva; nežinojau, kur pradėti ir ką skaityti. Ar kiekvieną dieną turėčiau atsiversti atsitiktinį Biblijos puslapį ir skaityti jį?

Kartą Google pabandžiau ieškoti Biblijos studijų moterims. Taip atradau Love God Greatly. Mane nustebino tai, kad šios tarnystės kuriamos Biblijos studijos buvo prieinamos ir suprantamos kiekvienai,net ir nedidelę tikėjimo patirtį turinčiai moteriai. Taip pat jas buvo galima atsisiųsti nemokamai. Aš ne tik atradau būdą, kaip skaityti Bibliją, bet susiradau daug draugių per šią tarnystę. Po kurio laiko aš prisijungiau prie Love God Greatly komandos kaip vertėja ir grupelių moterims vedančioji. Net nenumaniau, kaip per šią tarnystę priartėsiu prie Dievo, ir kaip kardinaliai Jis pakeis mano gyvenimą.

Viešpats atstatė mane ir suteikė man viltį bei tikslą per Savo Žodį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės

Pradėti paprasta – parsisiųsk Love God Greatly Biblijos studiją ir išbandyk ją. Bet tai ne pabaiga. Su kuo norėtum studijuoti drauge? Gal tai medžiaga, kuria norėtum pasidalinti su kitomis tikinčiomis moterimis? O galbūt norėtum prisidėti prie žurnalų vertimo į lietuvių kalbą? Susisiek su mumis.